Becerra Apartments
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο ξενοδοχείο Becerra Apartments Μεξικό απέχει 2 χλμ. από έναν φυσικό παράδεισο, όπως το Πάρκο San Martín, και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών.
Ο ξενώνας βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από τη Λεωφόρο Presidente Masaryk. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο βρίσκεται επίσης 3 χλμ. από το Εθνικό Αμφιθέατρο της Πόλης του Μεξικού. Διαμένοντας στο Becerra, οι ταξιδιώτες με οικογένειες μπορούν να επισκεφτούν το La Feria de Chapultepec, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Αυτό το κατάλυμα απέχει 850 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων CETRAM Tacubaya και μόλις 400 μέτρα από τον σταθμό του μετρό San Pedro de los Pinos.
Τα δωμάτια αυτού του ξενοδοχείου διαθέτουν τραπεζαρία, ενώ είναι εξοπλισμένα με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα μπάνια με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους προσφέρουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το ξενοδοχείο Becerra Apartments βρίσκεται 6 λεπτά με τα πόδια από το El Diez Parrilla Argentina που προσφέρει αργεντίνικη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Column of the Independence4,3 χλμ.
- Chapultepec Castle3 χλμ.
- Museum of Modern Art.3,3 χλμ.
- Torre Mayor3,6 χλμ.
- Glorieta Insurgentes4,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Μέξικο Σίτι Χουάρες Διεθνές Αεροδρόμιο15 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
- Κάρτα-κλειδί
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Μέξικο Σίτι Χουάρες Διεθνές από τo ξενοδοχείο Becerra Apartments;
Το αεροδρόμιο Μέξικο Σίτι Χουάρες Διεθνές βρίσκεται σε απόσταση 15 χλμ. από τo ξενοδοχείο Becerra Apartments. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Becerra Apartments;
Τo ξενοδοχείο Becerra Apartments παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Becerra Apartments;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Becerra Apartments στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Becerra Apartments;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Becerra Apartments ξεκινούν από 66$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενώνας;
Σε ξενώνας μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δίκλινο δωμάτιο και Διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια.